Vitajte na našej stránke Ratanli.

Spoločnosť Ratanli Slovakia s.r.o. je výhradným dovozcom exkluzívnych značiek nábytku na slovenský a český trh. Zamilovali sme si Turecko pred rokmi a pri každej jeho návšteve sme si uvedomili, že na našom trhu chýba podobný tovar. Samozrejme niečo tu bolo, ale buď to nezodpovedalo kvalitou alebo bola cena naozaj privysoká. A tak sme sa rozhodli, že to tu kus osviežime.

Kde nás nájdete?

Radi Vás uvítame v našom schowroome, ktorý sa nachádza pri hoteli Lux na Čsl. Armány 6 v Banskej Bystrici. Osobne si pozriete vystavené kusy ratanového i kancelárskeho nábytku, ich kvalitu, krásu, vyskúšate ich komfort. Prelistujete si katalógy, radi Vám pomôžeme s výberom toho pravého pre Vás. Keďže nie sme klasická predajňa, objednajte si termín na 0948 656 838, aby ste necestovali zbytočne a nezastihnete nás.

Náš sortiment

Ratanový nábytok:
Prinášame na trh ratanový nábytok najvyššej kvality od výrobcov, ktorý dlhé roky ratanový nábytok dodávajú do celých hotelových komplexov na Tureckej riviére, prímorských reštaurácií, kaviarní a pod. Náš sortiment ratanového nábytku je naozaj široký a vyberiete si nádherné kusy či domov do interiéru, záhrady alebo pre svoju reštauráciu, bar, hotel, vidiecke sídlo. Ratanové stoličky, sedačky, ratanové sedacie zostavy, stoly rôznych tvarov a veľkostí, ratanové barové sedenie, netradičné exotické sedenia, ratanové hojdačky, leňošky, ratanové záhradné sprchy, interiérové zostavy z ratanu…Prinášame ratanový nábytok z umelého ratanu, ktorý si Vás získa svojou praktickosťou a ľahkou údržbou. Ratanový nábytok je nadčasový, pri troške fantázie, zmeníte našim nábytkom svoju reštauráciu alebo bar, prípadne aj domov na oázu pokoja a krásy. Široký sortiment ratanového nábytku v niekoľkých farebných prevedeniach od bielej až po čiernohnedú. To všetko nájdete u nás.

Kancelársky nábytok:
Tak takýto kancelársky nábytok ste určite dlho hľadali. Prinášame kancelársky nábytok z masívneho dreva, ktoré je kombinované s kožou. Turecký trh bol s kožou preslávený odjakživa, aj preto sme hrdí, že spolupracujeme s tými najlepšími a prinášame Vám kancelársky nábytok najvyššej kvality. Ceny týchto exkluzívnych kancelárskych stolov, skríň, či celých zostáv Vás milo prekvapia. Nechajte sa očariť krásou nášho kancelárskeho nábytku a premeňte svoje pracovisko na miesto, kde sa budete lepšie a pohodlnejšie cítiť. Majestátnosť a krása kancelárskeho nábytku budú vzbudzovať a vyjadrovať dôveru, spoľahlivosť a vysoké postavenie pre každého, kto Vás navštívi.

Kancelárske stoličky
Potrebujete kancelársku stoličku? Nech sa páči. Kancelárske stoličky rôznych tvarov, veľkostí, farieb.

Služby zákazníkom

Ratanli Slovakia s.r.o ponúka kompletné služby svojim zákazníkom. Spolupracujeme s mnohými predajňami nábytku, architektmi, designovými záhradnými štúdiami na Slovensku a v Čechách.
Máte záhradu, vidiecke sídlo, hotel, reštauráciu či bar a chcete ho zmeniť a pritiahnuť doň ľudí? Sme tu pre Vás. Radi Vám pomôžeme a poradíme s výberom toho pravého ratanového nábytku. Potrebujete zmeniť kancelárske priestory? Nie je nič jednoduchšie. Príďte si vybrať z našej ponuku kancelárskeho nábytku.
Samozrejmosťou je možnosť platby platobnými kartami, sme tu pre Vás.

Už teraz sa tešíme na Vašu návštevu

[/grid_24]